dyer

Shitet nga: bena 10 Nën 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dyer gjerman si dhe nje kuzhin dhe nje friz e vogel me qmim te voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim