shes 10dritare shum te lira

Shitet nga: Qendrim 13 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 10 dritare me dimenzion standarde 80-140 ju mirpres mme qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim