shes dritar dhe dyr te ballkonit

Shitet nga: visari 04 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare me kiper
Dhe dyr te ballkanit me kiper
Sllovene
Dimensjonet jan standarte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim