Vitrina TV,tavolina dhe shporet elektrik

Shitet nga: Mahmut Shala 15 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Inventar për banjo
Vitrina TV shitet 80€ pa TV(nuk shitet) qmimi me marrveshje
Vitrina me e vogel 20€ me marrveshje
Tavolina e madhe 50€ me marrveshje
Tavolina e vogel 20€ me marrveshje
Shporeti elektrik 40€ me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim