Boronica te thata

Shitet nga: blerimi 28 Mar 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Lule dhe bimë
boronica te thata me shumic dhe pakice na kontaktoni ne tel:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim