LULE te bukura per sallone e restorante

Shitet nga: Sokol Krasniqi 16 Maj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Jane lule shume te mbajtura mire, dhe duam ti shesim per arsye te ndrrimit te banimit dhe hapesires se pa mjaftueshme. Te larta nga 1m deri ne 2metra.bleresit serioz te therrasin ne nr. 045-277-961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim