Lule dhome KAKTUS

Shitet nga: Enver 19 Maj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lule e dhomes,dekorative,shumë e bukur e lloit Kaktus,e lartë mbi 2,30 m,e vjetër disa vjeqare,shumë e përshtatshme dhe shumë tërhjeqëse për shtëpi banimi apo lokal afarist dhe shitet me një qmim shumë,shumë të arsyeshëm prej 35€, ose, sipas marrëveshjes edhe ndriim me ndonje gjesend.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim