Ushqim

Shitet nga: Valmir 13 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Lule dhe bimë
Rotobala ne shitje me marveshje kem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim