Dhoma Fjetje Modele te reja Viber +377 44 799 ..

Shitet nga: fer-design 27 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com Mund te na shkruani edhe ne Viber +377 44 799 989 Gjindemi Ne Ferizaj Afer Super Viva ne Magjistralen Ferizaj Prishtin..Ejani dhe na Vizitoni Falemnderit per Mirekuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim