Komplet dhoma

Shitet nga: Nanije 06 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shitet komplet geja tresh dysh dhe dy fotele tavolina komoda dhe tv te ruajtura mire dhe shume Pak te shfrytezuara me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim