Shitet Dollapi

Shitet nga: Blerta 07 Pri 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitete dollapi (Rregalli) prodhim Romun punim nga Druri dhe shum i pershtatshem per dhom dhe me shum perseqe apo rafta .3,65, 45cm Gjersia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim