Shitet Komoda ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Ardit 04 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet per aryse se eshte jasht perdorimit , e pershtatshme dhe jo shum e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim