Tavoline Per Kompjuter

Shitet nga: Edon 11 Gsh 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolinen e kompjuterit siq shihet ne foto.
Eshte ne gjendje shume te mire dhe materiali shume i mire, nuk ka asnje te gervishtur.
Qmimi nuk zbritet.
Mund te kontaktoni ne qdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim