Tavoline per kompjuter

Shitet nga: Saranda 22 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes nje tavoline per kompjuter. Tavolina eshte e ruajtur shume, posedon rrota, vendin e posacem per monitor dhe shtepize.
Tavolina ka cmim te volitshem prej 40 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim