Dhoma e fjetjes ( mobiljet)

Shitet nga: xxxxxxxxx 23 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes shtratin e fjetjes me dimensione 2.00x 1.70 me tri komodina (dy te vogla dhe nje te madhe me pasqyre ) jane blere ne firmen "MOB IN" shume pak te perdorura si ne foto...


QMIMI: 500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim