Dollapa Dhe Krevate Per dhome Te Fjetjes (Per Fe..

Shitet nga: Anonim 28 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevati 1.95x95 ( 3 cope)
Dollapat 1mx80cm ( 5 cope)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim