Kauqa dhe mobilje

Shitet nga: Rexhep Mehmeti 05 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Te gjith kauqat jane ne gjendje te rregullt dhe te mirmbajtura.
Mobiljet jan te gjitha nga druri dhe pa asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim