Kauqa shum te mire.. 3 pjese- shum te rujtun

Shitet nga: argjent 22 Maj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR   230 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
2 kauqa 3sha ngjyr krem + shtrihen jan te pershtatshem edhe per gjum dhe nuk nxejne vend shum sepse palohen.. jan te rujtun dhe shum praktik.. per me shum info tel: viber +37745446892 kurdo qe jam online.. ju faleminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim