Krevat mojc 3she dhe dy fotele

Shitet nga: agim 11 Pri 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Krevat mojc 3she dhe 2 fotele ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim