Krevate gjumi nga druri

Shitet nga: Gjakova137 09 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten dy krevate gjumi nga Druri jane shume pak te perdorura pa asnjë te gervishur per Kontakt :
Tel dhe Viver +37745482462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim