Mobilo Shtepin Tuaj Gjitha LLojet e Mobiljeve.

Shitet nga: Fer-Dizajn 27 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ulse Moderne Me qmime Te Volitshme me 3 vite garancion konstruksioni hekur + dru sungjeri me atmosfer prodhimi nga Bosnja Dhoma Fjetje me qmime te Volitshme Kuzhina me Kualitet te Lart etj Transportin si dhe Montimin e bejm ne gjithe Teritorin e Kosoves per me shum kontaktoni ne numrat e Telefonit 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe mund te na Shkruani ne Viber + 377 44 799 989 Falemnderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim