Rrethi i sallonit

Shitet nga: fatoni 07 Pri 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet rrethi i sallonit komplet ne gjendje te mire, i perdorun 7 vite. me pak renovim mund te perdoret per shume vite. Arsyeja qe po e shes eshte se e kam porositur nje te ri dhe ky cmim eshte shume i lire per ata qe mendojne se mund ta perdorin. Kur eshte blere si i ri cmimi i ketij rrethi ka qen 1300 euro.

Nderrim nuk beje dhe pres vetem bleres serioz. Rrethi eshte ne f.sh. Rracaj ne Gjakove.
Mund te thirrni ne cdo kohe ne numrin e tel 045620810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim