Shitet armoni per dhom

Shitet nga: Besim 30 Jan 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet armani per dhom,jan dy pjes,ka rregalla per mi palu teshat .vjerrsa per setra.njona pjes e ka gjonsien 1.60 cm dhe naltesien 2.15 cm. Kurse ajo pjesa tjeter e ka gjonsien 1.07 cm dhe 2.20 cm nalt.qmimi osht 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim