Shtreter per fjetje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINDI 30 Dhj 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
prodhojm shtreter nga druri me shumic dhe pakic mund te kontaktoni edhe ne viber 049 764747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim