ZBRITJE Dhomave oferta vlen 1 muaj, viber+38649..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ART-DESIGN 11 Maj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm Dhoma Gjumi qmimi 550 euro 600 , 700 , 950 euro,dhomat jan komplete me dyshek ortopedik ,si dhe lloje tjera te Mobiljeve ,, Transporti dhe Montimi Gratis
Gjindemi ne Ferizaj SUPER VIVA ne magjistralen Ferizaj- Shkup.
,
E-mail ; arton49@hotmail.com
TELEFON 044-152-077 ose, viber 049-152-077
SKYPE---- arton.shillova1Me rrespekt mobileria ART-DESIGN Ferizaj. Kosove
Secila dhome e gjumit e ka qmimin e vet ne foto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim