ZBRITJE Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+3864..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Artoni 11 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale, te gjitha Dhomat jan me Dyshek ortopedik, Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit , Per me shum kontaktoni ne numrin 044/152-077 ose 049/152-077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves, Email arton49@hotmail.com VIBER +386 49 152 077 Gjindemi ne Ferizaj Afer super Viva ne Magjistralen FERIZAJ SHKUP Te Rrethi

Secila dhome e gjumit e ka qmimin e vet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim