Shitet

Shitet nga: xoni 02 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shitet kuzhina 2, 50 metra lart dhe 1, 30 shum pak e perdorur si po shihet edhe ne foto vetem 500 € po ashtu edhe dollapi per 300 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim