Tavolin pune per fast food byfe 2 copa 2.3cm

Shitet nga: Xxx 30 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten tavolinat per pune per fast food te reja gati sepse nuk i kam perdor se nuk e kam mbajt kete biznes,shum te mira dhe te pershtatshme 2 copa nga 2.30 cm qe ngjiten 4.60 cm i kam blere 340 euro dhe i shes me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim