Miner kauqat

Shitet nga: 0Mobile 08 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Qmimi200 vlen deri ne fund
Tetorit PREJ NENTORIT 300euro kauqat jan3 DHE QOSHK te mirembajtur.....
PRESIM BLERS SERIOZ.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim