Tresh Dysh dhe dy Fotel dhe Rrethi

Shitet nga: Xxxxx 09 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Kompleti Treshe Dysh dhe Dy Fotele si dhe Rrethi qe esht i pershtashem per shum sallona te shtepive, Rrethi perbehet nga disa komplete .Jan shum pak te perdorura.Qmim per tresh dhe dysh dhe dy foteleve esht 300€,Ndersa Rrethi esht 600€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim