2 tre ulëse , 1 dy ulëse , dhe njëshe

Shitet nga: Lavdije 04 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy treshe ,një dyshe dhe një njëshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim