Divane

Shitet nga: Privat 14 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes divanet ne gjendje te shkelqyer siq shifen dhe ne foto
Mund te me thirrni dhe ne viber
+37744133811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim