Garnitur

Shitet nga: agi 19 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shes garnituren shum te mir [ troset +dvoset+fotele] te cilat hapen perveq foteles dhe mund te shfrytezohen edhe per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim