Jakova

Shitet nga: Kauqat 01 Qer 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   360 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauqat 3tresha dhe 1dysh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim