Kauca te ruajtur

Shitet nga: Xxxx 12 Gsh 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa te ruajtur ne gjendje perfekte mund te shtrohen dhe mund te flejn 2 persona ne nje .
Qmimi i arsyeshem : 2x 220euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim