Kauq 2, fotele dhe taboret

Shitet nga: albulena 05 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet nje kauq 2 me mundesi shpalosje per fjetje, duke ju bashkangjitur nje fotele dhe nje tabore,
Jane ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim