Kauqa / Divanë (3+3+2+1)

Shitet nga: Kushtrim 04 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR   870 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet një komplet prej 4 (katër) divanë / kauqa, janë të rinj, vetëm 2 muaj të përdorur, sëbashku me 10 jastekë komplet. Kompleti përbëhet nga: 2 kauqa treshe (secili nga 1.6m i gjatë); 1 kauq dyshe (1.2m i gjatë); dhe 1 kauq njësh (0.9m i gjatë). Të gjithë kauqët shtrihen prej së gjati për fjetje, dhe arrijnë gjatësi prej 2.0m.
I gjithë kompleti është në gjendje të rregullt dhe i ri. Të përshtatshëm për sallone, dhoma ndeje dhe për fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim