Kauqa Lesna

Shitet nga: kauqa lesna 20 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa Lesna 2 3sha dhe 2 fotele . Tavolina gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim