Kauqa Lesno

Shitet nga: kauqa 26 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa slloven Lesna , 4 vite qe jane bler me qmim 1800 , ju hiqet fytyra dhe hyjne ne maqin. Tavolina gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim