Kauqa per Sallon

Shitet nga: Beni 19 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR   249 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa per sallon ngjyra e kuqe ne ne foto
Ka nje tresh
Dy dysha
Dhe Nje fotele
Dhe jastykat extra.
Dhe tepijat sipas marrveshjes ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim