Kauqat

Shitet nga: Xxxx 05 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat jan 2 trresha nje dysh dhe fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim