Kolltuk 2sh 300 EURO Ne gjendje perfekte

Shitet nga: Laurent Koci 11 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet kolltuku 2sh ne gjendje shum te mir i pa perdoren . i pershtatshem dhe per fjetje per shum mund te kontaktoni 049701440 ..
presim bleres serioz qmimi i pa diskutushem per arsyje sepse nuk eshte i perdorun faleminderit per mirkutpim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim