Komode TV dhe kauq dyshe

Shitet nga: Sali Vata 20 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komode TV se bashku me kauq dyshë prodhim i jashtem ( nga zvicrra).

Per me shume mund ti shihni ne foto.

Cmimi 350 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim