Komodi

Shitet nga: Albert 16 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komodi apo vitrina osht shum e mir nuk ka as nje sen te prishur as nje gjam nuk e ka te thyme esht e ruajtu dhe ndahet ne 3 pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim