Komplet garniturë për dhomë

Shitet nga: Mobilje Gjakove 07 Pri 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komplet garnitura për dhomë. Dy treulëse (të cilat shtrihen dhe mund të shfrytëzohen për fjetje), një dyulëse, këndi dhe një fotele, elegante të ruajtura dhe në gjendje shumë të mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim