Komplet kauqat tresh dysh dhe fotele

Shitet nga: Lindita 12 Gsh 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komplet kauqat treules dyules dhe fotele ne gjendje shume te rregullt dhe po ashtu kauqat dhe shtrihen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim