Komplet për dhomë dite treshe, dyshe, fotele dh..

Shitet nga: 044 778 939 24 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garniturë - komplet për dhomë dite. Dy 3 ulese te cilat shtrihen dhe mund te perdoren per fjetje, po ashtu dhe dy 2 ulese te cilat shtrihen dhe mund te perdoren per fjetje, dhe dy fotele. Duken si te reja..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim