Lule

Shitet nga: blendi 16 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
lule te bukura dhe te medha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim