Minder Kauqa

Shitet nga: GJAKOVE 19 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten minder kauqat 5+2(5 kauqa dhe dy kande ose qoshe)
Jane ne gjendje shume te mire gati te ri te perdorur shume pak.
cmimi negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim