Miner kauqa tepih dhe komod

Shitet nga: Adhurim 05 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Mobilje salloni
shiten:
Miner kauqa 3.5*5 400 euro
2 Tepih dimension 4*3 350 euro
Komoda 2.90*2.00*40 200 euro


poashtu shiten gjitha gjerat qe jan ne foto. Per informata me te hollsishme na kontaktoni edhe ne viber ne numrin +37745602610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim